Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210
O mnie | Adwokat alimenty Szczecin, Kancelaria adwokacka alimenty Szczecin, pozew o alimenty Szczecin, alimenty na dziecko Szczecin, prawo rodzinne - pomoc prawna także w języku niemieckim.
Rzetelność, profesjonalizm i specjalistyczna obsługa prawna:

+48 605-085-913

O mnie

Adwokat Monika Osińska-Majchrzak, członek Szczecińskiej Izby Adwokackiej jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz prawa niemieckiego na Europejskiem Uniwersytecie Viadrina we Frankfurcie nad Odrą. Na ww. uczelni uzyskała tytuły:

LL.B. (German and Polish Law) – Bachelor of German nad Polish Law oraz
LL.M. (German and Polish Law) – Master of German nad Polish Law.

adw. Monika Osińska-Majchrzak

adw. Monika Osińska-Majchrzak


Istotne jest również to, iż adwokat Monika Osińska-Majchrzak jako jedna z nielicznych, poza ukończonymi polsko – niemiecki studiami prawniczymi – ponad 10 lat przebywała w Niemczech, dzięki temu bardzo dobrze jest jej znana kultura i zwyczaj tam panujący.

Ponadto od 2006 r. wpisana jest na listę tłumaczy przysięgłych przy Sądzie Krajowym w Neubrandenburgii w Niemczech. Powyższe kwalifikacje zawodowe, jak również zdobyte doświadczenie w renomowanych polskich jak i niemieckich kancelariach pozwala na swobodne poruszanie się w transgranicznych projektach i sprawach prawa polskiego oraz niemieckiego umożliwiając obsługę prawną naszych Klientów na najwyższym poziomie nie tylko na rodzimym rynku, ale również i za granicą.